Michael & Katharina

01 · października · 2022

WITAMY

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że pobierzemy się na Majorce 1 października 2022 roku. Jednak nasz wyjątkowy dzień nie byłby kompletny, gdybyśmy się nie mógł podzielić tym wydarzeniem z naszą rodziną i bliskimi przyjaciółmi.

Być może otrzymaliście już nasze zaproszenie lub otrzymacie je wkrótce. Ale ponieważ wszystko może się zmienić – szczególnie w tych czasach – pomyśleliśmy o stworzeniu strony internetowej, która będzie Was informować o wszelkich zmianach, aktualizacjach i innych informacjach, których możecie potrzebować lub na które możecie mieć pytania.

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat tego dnia, w tym lokalizacja miejsca, informacje o transporcie i zalecenia dotyczące zakwaterowania na czas pobytu. Konkretne godziny mogą ulec zmianie i zostaną potwierdzone w najbliższych miesiącach.

Jeśli nie jesteście pewni czegokolwiek, prosimy o kontakt z nami lub naszym wedding plannerem. Dane kontaktowe do ogólnych pytań znajdują się poniżej.

MIEJSCE ŚLUBU

Nasza ceremonia ślubna rozpocznie się 1. października 2022 roku o godzinie 15:00 w hotelu St. Regis Mardavall Mallorca Resort. Adres to Carretera Palma – Andratx 19, Costa D’en Blanes, Palma de Mallorca. Poniżej znajduje się link do dokładnej lokalizacji.

Początek Ceremonii: godzina 15:00

Ostatni przyjazd na miejsce ceremonii: godzina 14:30

Dress Code: Formalny / Koktajl

Z Palmy zostanie zorganizowany transport autobusowy na miejsce spotkania. Prosimy o sprawdzenie dokładnej lokalizacji, która zostanie podana przed wydarzeniem.

Kilka informacji o obiekcie

The St Regis Mardavall Mallorca Resort, wyrafinowany degustator położony na południowo-zachodnim wybrzeżu Majorki, oferuje wyjątkowe zacisze. 125 pokoi i apartamentów, rozmieszczonych w czterech budynkach w kolorze terakoty, posiada duże prywatne tarasy, z których roztacza się urzekający widok na Morze Śródziemne. pośrednik

najbardziej charakterystycznych smaków wyspy, koneserzy z bliska i daleka zbiegają się, aby zjeść posiłek w Es Fum, wyróżnionym gwiazdką Michelin, gdzie wykwintnie przygotowane menu degustacyjne pokazuje sezonowość, lokalne składniki i globalny talent kulinarny.

Zaprojektowany, aby przyciągnąć współczesny styl życia, przestronny urok ośrodka zaprasza tych, którzy szukają relaksu w wyrafinowanym otoczeniu. Oferując wspaniałe widoki na morze i otaczającą przyrodę, leżaki są rozmieszczone na trawnikach i wokół dostojnego, kaskadowego basenu. Innowacyjny Arabella Spa jest głównym miejscem dla zmysłów w kurorcie, znanym z holistycznej filozofii i wizjonerskiego chińskiego centrum medycznego.

Map

DZIEŃ PRZED

Aby lepiej się poznać, postanowiliśmy zorganizować specjalne wydarzenie w dniu 30 września 2022 roku. Chcielibyśmy zaprosić Was na “Get-Together” – żeglowanie na katamaranie. W ten sposób wszyscy będziemy mogli poznać się w miłej atmosferze. Serwowane będzie jedzenie i napoje.

Kiedy: 30 września 2022 r.

Czas: 15:00

Map

Powrót: około 20:00

Dress Code: Sportowy – Prosimy również o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, ponieważ podczas pobytu na pokładzie może być zimno. Prosimy tylko o buty z gumową podeszwą (trampki, buty gimnastyczne itp.). Zalecany jest również krem z filtrem przeciwsłoneczny.

Uwaga: jeśli cierpisz na chorobę lokomocyjną, zaleca się zażycie tabletki przeciw, godzinę lub dwie przed rejsem.

DZIEŃ PÓŹNIEJ

2 października 2022 roku zapraszamy na ostatnie “Spotkanie”, aby w miłej, relaksującej atmosferze, przy drinkach i “Tapas Mallorquinas”, podzielić się tym, co przeżyliśmy razem.

Kiedy: 2 października 2022 r.

Czas: od 14:00 do 18:00

Lokalizacja: Do ogłoszenia – proszę sprawdzić później

Dress Code: Casual / Przyjdź jak chcesz

AKOMODACJA

Hotel Melia Palma Marina: Rezerwacja pokoi

Hotel Meliá Palma Bellver: Rezerwacja pokoi

Lindner Golf Resort: Rezerwacja pokoi

DOBRZE WIEDZIEĆ

Wrazie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym wedding plannerem Appetit Weddings pod adresem appetit@appetitweddings.com (DE/EN/ES).

Aby dowiedzieć się, co warto zrobić w Palmie, odwiedź stronę:

What To Do In Palma – Top 10 Things to Do in 2022 – Get Your Guide

The 10 Best Things to Do – What To Do In Palma De Mallorca – Trip Advisor

Aktualne informacje o przepisach Covid-19 lub ograniczeniach w podróżowaniu:

https://spth.gob.es